We ondersteunen non-profitorganisaties
Chez Interfone, nous croyons en la de waarde van onbaatzuchtige actie en toewijding. Als erkenning van het belang van non-profitorganisaties bij het creรซren van een positieve impact, zijn we trots om het volgende aan te bieden een 10% korting op hun Interfone abonnementen.ย Ceci est valable pour les mobiele abonnementende internetabonnementen ย en uw vaste telefonie.
De VZW moet naar behoren zijn geregistreerd bij de Banque-Carrefour des Entreprises (BCE) als een vereniging zonder winstoogmerk.
Het hoofddoel van de vereniging moet het uitvoeren van sociale activiteiten zijn:
Uw non-profitorganisatie moet het registratieproces voor het VZW-programma binnen 90 dagen na de start van hun abonnement(en) voltooien.
De vereniging zonder winstoogmerk moet de algemene voorwaarden van het VZW-programma formeel aanvaarden en zo haar engagement voor een wederzijds voordelige samenwerking aantonen.