We ondersteunen non-profitorganisaties
We drukken onze diepe bewondering aan degenen die hun tijd en moeite besteden aan de welzijn van anderen. Bij Interfone geloven we in de waarde van onbaatzuchtige actie en toewijding. Als erkenning van het belang van non-profitorganisaties bij het creรซren van een positieve impact, zijn we trots om het volgende aan te bieden een 10% korting op hun Interfone abonnementen. Dat lees je goed! Dit geldt voor mobiele abonnementende internetabonnementen ย en uw vaste telefonie.
De VZW moet naar behoren zijn geregistreerd bij de Banque-Carrefour des Entreprises (BCE) als een vereniging zonder winstoogmerk.
Het hoofddoel van de vereniging moet het uitvoeren van sociale activiteiten zijn:
Uw non-profitorganisatie moet het registratieproces voor het VZW-programma binnen 90 dagen na de start van hun abonnement(en) voltooien.
De vereniging zonder winstoogmerk moet de algemene voorwaarden van het VZW-programma formeel aanvaarden en zo haar engagement voor een wederzijds voordelige samenwerking aantonen.